Onze kandidaten

#1: Floor Buigel

#1 Floor Buigel

International Financial Management
Faculteitsraad FEB

#2: Lennard Pierey

#2 Lennard Pierey

Geneeskunde
O&O-raad UMCG

#3: Vera Spanjer

#3 Vera Spanjer

Europese talen en culturen
Voorzitter Esperia

#4: Bagus Hadiredjo

#4 Bagus Hadiredjo

International and European Law
Vice President for Academic Activities ELSA

#5: Fleur Renkema

#5 Fleur Renkema

American Studies
Vicevoorzitter & Secretaris EPU

#6: Matthias Luijks

#6 Matthias Luijks

Geschiedenis & Filosofie
Faculteitsraad Wijsbegeerte

#7: Hilde-Marije de Jong

#7 Hilde-Marije de Jong

Recht en Bestuur
Abactis G.S.Z. Mayday & fractielid Progressief Rechten

#8: Shanira Maduro

#8 Shanira Maduro

International Business
Denktank Lijst Calimero

#9: Hylke Kramer

#9 Hylke Kramer

Economics & Business Economics
Fractielid Lijst Calimero

#10: Anne Veenhuyzen

#10 Anne Veenhuyzen

Bedrijfskunde
Voorzitter EBF

#11: Jochem Lammersma

#11 Jochem Lammersma

International Relations and International Organization

#12: Sophie Peeperkorn

#12 Sophie Peeperkorn

Nederlands recht
Voorzitter JFV

#13: Jurre Roeleveld

#13 Jurre Roeleveld

Biomedical Engineering
Voorzitter GLV Idun

#14: Fadi Mosa

#14 Fadi Mosa

Tandheelkunde
Voorzitter ProDent

#15: Bart Kranenborg

#15 Bart Kranenborg

Psychologie
Commissaris Extern VIP

#17: Merethe Blandhol

#17 Merethe Blandhol

Liberal Arts and Sciences
Secretaris Caerus

#18: Sabine Dieben

#18 Sabine Dieben

Human Geography & Urban and Regional Planning
Voorzitter Ibn Battuta

#19: Mirjam Kalisvaart

#19 Mirjam Kalisvaart

Bewegingswetenschappen
Voorzitter ProMove

#20: Myrthe Lammerse

#20 Myrthe Lammerse

Informatiekunde
Penningmeester sociëteit Dizkartes

#21: Gabrielė Šimakauskaitė

#21 Gabrielė Šimakauskaitė

Energy and Climate Law
Voorzitter ELSA

#22: Frank Oude Avenhuis

#22 Frank Oude Avenhuis

Marketing
Voorzitter MARUG

#23: Alex Hin

#23 Alex Hin

Sterrenkunde
Commissaris Extern Sirius A

#24: Pieter van Koningsveld

#24 Pieter van Koningsveld

Human Resource Management
Voorzitter ACLO

#25: Nout Franke

#25 Nout Franke

Industrial Engineering & Management
Corporate Relations TBV Lugus

#27: Steven Veldman

#27 Steven Veldman

Academische Pabo
Assessor Primus GSV

#29: Anouk Huisman

#29 Anouk Huisman

Sociologie
Commissaris Extern Sociëtas

#30: Iris van der Wal

#30 Iris van der Wal

Communicatie en Educatie
Foarsitter Bernlef

#31: Wibo Ypma

#31 Wibo Ypma

Bedrijfskunde - Accountancy & Controlling
Voorzitter PM

#32: Karlijn Niezing

#32 Karlijn Niezing

Bedrijfskunde
Vicevoorzitter RISK

#33: Mohammed Basuhail

#33 Mohammed Basuhail

Geneeskunde
Vicevoorzitter Saudi Student Club

#34: Fenna Beentjes

#34 Fenna Beentjes

Econometrics and Operations Research
Secretaris VESTING

#35: Balázs Markos

#35 Balázs Markos

International and European Law

#36: Frank Barneveld

#36 Frank Barneveld

Nederlands recht
Praeses Diephuis

#37: Elena Lazic

#37 Elena Lazic

International and European Law

#39: Konstanze Strohm

#39 Konstanze Strohm

Psychologie
Fractielid PSB

#40: Desiree Gerritsen

#40 Desiree Gerritsen

Taalwetenschap
Vicevoorzitter Letteren Vooruit

#42: Marte Kleefman

#42 Marte Kleefman

Pedagogische Wetenschappen
Assessor C.S.F.R. Groningen - Yir'at 'Adonay

#43: Véronique Wessel

#43 Véronique Wessel

Nederlands recht
Voorzitter Simon van der Aa

#44: Jeroen Berends

#44 Jeroen Berends

Technology, Operations and Supply Chain Management
Voorzitter TeMa

#45: Thijmen Hatt

#45 Thijmen Hatt

Nederlands recht
Fractielid TBR

#46: Umar Djalins

#46 Umar Djalins

Industrial Engineering and Management

#47: Jorien Ottens

#47 Jorien Ottens

Nederlandse Taal en Cultuur
Voorzitter ZaZa

#48: Daniëlle Hartman

#48 Daniëlle Hartman

Socio-spatial planning
Extern Ichthus

#49: Remmie Palland

#49 Remmie Palland

MSc. Supply Chain Management & Msc. Technology and Operations Managment
Voorzitter KEI

#50: Rozemarijn Gierkink

#50 Rozemarijn Gierkink

Kunsten, Cultuur en Media
Extern IK

#51: Leonie van der Land

#51 Leonie van der Land

Taalwetenschap
Voorzitter TW!ST

#52: Irma Bosma

#52 Irma Bosma

Juridische Bestuurskunde
Voorzitter J.B.S.V. Dorknoper

#53: Jaime Fernández Bimbo

#53 Jaime Fernández Bimbo

Biomolecular Sciences

#55: Lisanne Cohen

#55 Lisanne Cohen

Pedagogische Wetenschappen
Assessor Senaat Unitas S.G.

#56: Sybolt Friso

#56 Sybolt Friso

Filosofie
Faculteitsraad Wijsbegeerte

#58: Reinier Alberts

#58 Reinier Alberts

Geneeskunde
Secretaris Lijst Calimero

#59: Henrieke Polinder

#59 Henrieke Polinder

Psychologie
Intern Voorzitter Lijst Calimero

#60: Younes Moustaghfir

#60 Younes Moustaghfir

Informatiekunde
Fractievoorzitter Lijst Calimero